четвер, 4 квітня 2013 р.

Бібліотекарі нашого району
Знайомтесь! Бібліотекар  с. Хомутець Брусиловського району, Прокопенко Вадим, створив свій інформаційний портал « Інформаційний портал Брусилова та Брусилівського району»  http://brusilov.info/  а в тому порталі є ще блог « Бібліотекарі» http://brusilov.info/blogs/b-bl-otekar/sem-nar-03-04-2013.html  , в якому розмістив   матеріали для бібліотекарів з семінару 03.04.2013, що проходив у нашій бібліотеці. На даний час, Вадим робить інвентаризацію  фонду своєї бібіліотеки в електронному варіанті.
Методисти Житомирської обласної бібіліотеки говорили що в Житомирській області діє тільки один блог сільської бібіліотеки. Шановні методисти, то Ви ще не знали Брусилівський народ... 

6 коментарів:

 1. З Брусилівським народом познайомилися завдячуючи блогу
  "Бібліотечна муза". А Вадимові Прокопенко бажаємо лише здоров'я та творчого натхнення.

  ВідповістиВидалити
 2. Чоловік - бібліотекар зараз рідкість, тож бажаємо Прокопенко Вадиму терпіння, наснаги та багато читачів

  ВідповістиВидалити
 3. Дійсно чоловіків - бібліотекарів мало, у нашому районі лише троє, але і ті так-би мовити, "з вусами". Вони наша гордість!

  ВідповістиВидалити
 4. Оксано, мої очі не помиляються? У Вашому районі дійсно є чоловіки-бібліотекарі? Досить дивно, що я, методист (попіл на мою голову) до цього часу вважала, що їх усього двоє - Пивоваров Вадим Андрійович (заст. директора ЖОУНБ) та Зубрицький Микола Олександрович (директор Володар-Волинської ЦРБ). Деякий час тому до їхньої кампанії приєднався Василь Марцельович Врублевський. Я знаю, що по бібліотеках є чоловіки: завгоспи, водії, програмісти, директори... А ось бібліотекарі?... Розкажіть докладніше.

  ВідповістиВидалити