Психологія

 

 


 

  Ваша поза в якій ви сидите або стоїте розкриє всі ваші секрети

Дізнатися про характер прекрасної половини можна по тій позі, в якій вона зазвичай сидить або стоїть. 

https://ukr.media/psihologiya/442586/

Вибираємо відповідну з тих, що представлені на зображенні і дивимося внизу, що ж це означає.


Гази можуть багато чого розповісти про ваше здоров'я!

Варто прислухатися і принюхатися.


Пукайте і вдихайте на здоров'я!
Пуканя – не просто процес вивільнення відпрацьованих газів з організму. Гази можуть багато розповісти про стан здоров'я, тому не слід упереджено ставитися до них. Частота випускання газів і їх запах може свідчити про якісь порушення роботи організму. Тому краще прислухатися, і, як кажуть, принюхатися, щоб мати можливість вчасно зайнятися лікуванням.
Що являє собою пуканя?
Випущений газ має складну структуру. Це пояснюється хімічними процесами в кишечнику. Повітря, потрапляючи в організм з вдихом, також рухається по шлунково-кишковому тракту, піддаючись там хімічним реакціям. Процес травлення супроводжується виділенням газів, які по прямій кишці йдуть назовні.
Кишка розслаблюється, сприяє виходу газів назовні. І утримати пук людина може тільки у самих воріт» виходу. На щастя, зовнішній сфінктер ануса є довільним, тобто керується свідомістю. Однак якщо ви знаходитесь наодинці, краще не стримуватися, і як кажуть — послухати інформацію про стан здоров'я.
Випускаються гази складаються з:
58% — азот;
21% — водень;
9% — діоксид вуглецю (вуглекислий газ);
7% — метан;
4% — кисень;
1% — сірководень та інші гази.
Мало хто приділяв увагу, і цікавився питанням, чому іноді виходить випустити гази безшумно, а іноді з гучним звуком. Також, чому вдається випустити газ, який абсолютно не має запаху.
Випромінювання, що не мають запах
Найрадісніші пукания – без запаху. Крім того, що вони не приносять дискомфорту, вони також свідчать про хорошому стані кишечника. Такий газ насичений повітрям, і нагадує відрижку з рота.
Випущення з різким запахом
Запах пуканя багато в чому залежить від споживаної їжі. Такі випущення відразу звернуть на вас увагу оточуючих, проявивши не в кращому світлі. Існує список газоутворюючих продуктів, які неодмінно призведуть до незграбним іспусканям:
всі види капусти;
всі бобові;
морква, цибуля, ріпа;
яблука, банани, груші;
гриби;
молочні продукти;
газована вода;
борошняні вироби.
Випущення убивающим запахом
Якщо запах пуканя дуже різкий, від якого навіть вам стає моторошно, значить варто потурбуватися про стан здоров'я, а саме захворюваннях шлунково-кишкового тракту. Високий рівень лактози в організмі також насичує гази летючими пахучими речовинами. Неприємним запахом завжди супроводжуються запалення товстої кишки і гастроентерит.
Часті випущення
Вегетаріанці страждають від частих іспусканій. Тому якщо ви останнім часом їли багато вегетаріанської їжі, і вас турбує часте пуканя, хвилюватися не варто. Але на всяк випадок рекомендується звернутися до лікаря, оскільки часте пуканя може свідчити про розвиток алергії.
В випускаються газах міститься сірководень, який є профілактикою онкозахворювань. Тому не варто так категорично ставитися до вдихання газів, іспускающий з організму.
Пукайте і вдихайте, як кажуть, на здоров'я!

Виявляється, навіть зімкнуті губи можуть розказати про тебе дуже багато...

Можеш мовчати, але твої губи все розкажуть про тебе... збіг!


Ти думаєш, що дізнатися про людину можна, тільки поговоривши з ним? А ось і ні! Виявляється, навіть зімкнуті губи можуть розповісти дуже багато.
Пропонуємо дізнатися все про характер співрозмовниці за формою її губ. Все, що тобі потрібно, — це подивитися на картинки нижче, і знайти потрібну форму.

1. Широкі повні губи
Володарка таких губ — дуже азартна людина. Вона ризикована і енергійна, не боїться брати ініціативу в свої руки і вважає себе ковалем свого щастя. Якщо їй сподобалося щось або хтось хоче роздобути це прямо зараз, негайно.
Від чоловіка ця дама чекає такий же рішучості. Супутник її життя повинен бути чудовим коханцем і вміти приймати рішення. Матусиному синочкові та мямле поруч з нею не місце!
2. Невеликі повні губи
Це дуже романтична особа, яка в житті керується емоціями, а не головою. Її існування складається виключно зі злетів і падінь, інакше у неї не виходить. Ця панянка — ідеальна жилетка, щоб поплакатися, і, напевно, тому її так люблять оточуючі.
Образ ідеального чоловіка для неї — це своєрідний мікс з того, що пишуть у жіночих журналах і любовних романах, тому знайти підходящого партнера і прийняти його таким, який він є, їй вдається з великими труднощами.
3. Верхня губа більше нижній
Володарка таких губ — природжений лідер. Вона береться за справу ґрунтовно і доводить все до кінця. Її життєве кредо: «Все або нічого!», і тому її дратують ті, хто береться за купу справ і нічого не доводить до кінця. Вона дуже любить командувати, тому на керівній посаді відчуває себе як риба у воді.
Чоловік її мрії повинен бути таким самим амбітним і націленим на підкорення нових вершин. Ось тільки уникнути конкуренції зі своїм чоловіком для неї практично неможливо.
4. Нижня губа більше верхній
Таємнича незнайомка — ось її точний опис. Вона виділяється з натовпу. Чоловіки кидають їй услід погляди захоплення, а жінки потай ненавидять її. І цю панночку таке положення речей цілком влаштовує.
Вона вважає, що поруч з нею повинен бути воістину унікальний чоловік, на пошуки якого вона готова витратити чимало часу. Ця разбивательница сердець не відчуває нестачі шанувальників, але запасти в душу їй зможе тільки той, хто спочатку не звертає на неї ніякої уваги. Але це тільки спочатку...
5. Широкі тонкі губи
Перед нами реалістка, яка твердо стоїть на ногах. Їй чужі мрії та будівництво повітряних замків, вона воліє конкретику. Ця дівчина не поспішає одягати рожеві окуляри, навіть закохавшись, і для того, щоб вона кинулася у вир з головою, має статися щось нереальне і екстраординарне!
Від чоловіка вона не чекає романтичних сюрпризів і особливого винахідництва, головне для неї партнера — це надійність.
6. Маленькі тонкі губи
Вона — природжений оптиміст. Їй притаманний авантюризм, вона ні дня не може прожити без пригод. Ця дівчина настільки вірить у себе, що готова взятися за ризиковане діло, а ось стандартні проекти здаються їй нудними і нецікавими.
Це дуже сильна жінка, тому часто вона відлякує чоловіків. Поруч з нею може бути тільки такою ж вольовий чоловік, як і вона сама. Жоден підкаблучник довго біля неї не затримається.
Ну що, ти знайшла себе у цих описах? Або ж ти просканував свою дівчину?

 

  Крик-це захист своїх страхів,  коли слухаю  скандалістив і  розумію, якже їх шкода, що вони вимушені жити з такою кількістю страхів.

 

Про що говорить поза в якій перебуває людина, коли спить!

Становище, в якому перебуває людина, коли спить, може розповісти про нього багато цікавого. Поза в якій перебуває людина, коли спить,

Уві сні людина дуже природна, їй не доводиться думати про те, як вона себе веде, яку приймає позу, на відміну від того, як це доводиться робити , коли вона знаходиться у вертикальному положенні. Саме тому багато фахівців упевнені, що становище, в якому перебуває людина, коли спить, може розповісти про нього багато цікавого. Можливо, навіть про те, що невідомо йому самому.

Поза зародка (ембріона)
Якщо в основній частині свого нічного часу людина перебуває в положенні на боці, підтягуючи до себе якомога ближче коліна і обіймаючи при цьому подушку або ковдру, значить, можна вважати, що основна його поза уві сні – поза «зародка». Вона говорить про те, що людина – вкрай розслабленому стані. Люди, які сплять таким чином вкрай приємні в спілкуванні і відрізняються врівноваженим характером. Такій людині можна довіряти, як собі – чесність і вірність у нього на першому місці. Їм легко вдається прощати образи, не залишаючи ні краплі агресивності. Але бувають ситуації, коли їх краще не доводити до точки кипіння.
Поза на животі
чутлива натура, яка вміє щиро співпереживати іншим людям. Але сам він найчастіше підсвідомо шукає підтримку з боку більш сильної людини, ніж сам. Вибираючи позу ембріона, людина на підсвідомому рівні намагається повернутися в материнську утробу, де йому було комфортно і безпечно.
Поза півзародка
Така поза найбільш комфортна для людини, оскільки тіло в ній перебуває в максимально
Люди, які вважають за краще спати на животі, володарі імпульсивного характеру, які не бояться відповідати за свої вчинки. В основному, вони займають лідируючі позиції як у сім'ї, так і на роботі, беручи з полюванням ініціативу в свої руки. Це яскраві особистості, в яких легко уживаються сміливість і підвищена відповідальність.
Королівська поза
Такі люди відчувають свою впевненість у будь-якій життєвій ситуації. Поруч з ними легко і надійно, оскільки вони справжні господарі свого життя, хоча іноді відрізняються особливою впертістю, особливо щодо роботи.
Поза морської зірки
Це не просто поза на спині, а ще й з розкинутими по сторонах руками і ногами. Так зазвичай сплять маленькі діти, за яких усі проблеми вирішують батьки. Тому, сплячий в такій позі людина може пишатися своїм абсолютним щастям, не обтяженим життєвими тягостями.
Солдатська поза
Якщо людина основну частину ночі спить лежачи на спині з витягнутими вздовж тіла руками і випрямленими ногами, це говорить про його соромливого, але практичний характер. Такі люди практично ніколи не стають лідерами, оскільки у них завищене почуття невпевненості в собі, а крім того вони дуже самокритичні.
Пляжна поза
Така поза досить незвичайна, але багато людей віддають перевагу саме її. Якщо ви любитель уткнутися обличчям у подушку, при цьому залишаючи тіло в прямому положенні, то про вас можна сказати, що ви «правильний» людина, яка уміє розумно міркувати, а іноді навіть помудрувати. Мрійливості вам так же не позичати. Невеликим недоліком можна вважати деяку повільність у ваших діях.
Бунтарська поза
Якщо людина спить, звісивши ноги і руки з ліжка, це говорить про те, що йому замало місця не тільки в ліжку, але і за життя. Виходячи за межі ліжка уві сні, з такою ж легкістю людина може вийти і за межі, прийняті в суспільстві. Такі люди зазвичай люблять ризик, їх приваблює все нове і незвідане.


 Зі сторінок книг:

Неподолані перешкоди в минулому викликають страх, тепер - гнів
 у  майбутньому - печаль

( Психологія: Підручник/ Ю. Л.Трофімов та ін. - К:Либідь,1999. - С.369)

Все наши взаимоотношения, а это включает ваше отношение к неодушевлённым предметам, погоде, транспорту и людям, отражают ваше отношение к самим себе.

   Ваше отношение к самим к себе, в свою очередь, основано на отношениях со взрослыми, с кем вы были связаны в детстве. Мы точно также реагируем на самих себя, как взрослые реагировали на нас, когда мы были детьми, - в положительном и отрицательных смыслах...

     Наши  взаимоотношения с другими - это зеркало нас самих. То, к чему мы прибегаем в жизни, есть прямое отражение качеств и наших жизненных убеждений. Часто случается так, что качества , которые мы не приемлем в других, - это наши собственные черты. Если бы это было  не так, такие люди не существовали бы в нашей жизни.

(Луиза Л.Хей. Исцели своё тело. Сила внутри нас. 2012год. - С. 32)

 

                          Всепрощенн.     Притча

 

- Ах, Любов! Я так мрію бути такою ж, як і ти, - Захоплено повторювала Закоханість. - Ти набагато сильніша за мене.
  - А ти знаєш у чому моя сила? - запитала Любов, задумливо хитаючи головою. 
 - Тому що ти важливіша для людей.
 - Ні, моя дорога, зовсім не тому, - зітхнула Любов і погладила Закоханість по голові. - Я вмію прощати. Ось що робить мене такою.
 - Ти можеш пробачити Обман?
 - Так, можу, тому що Обман часто йде від незнання, а не від злого умислу.
 _ Ти можеш пробачити Зраду?
 - Так, звісноі зраду теж, тому що, зрадивши і повернувшись, людина отримала можливість порівняти і вибрати краще.

Немає коментарів:

Дописати коментар