вівторок, 16 травня 2023 р.

День Європи

 

 Надзвичайно приємний день сьогодні був у бібліотеці. До нас завітали чні 6 Б кл. ліцею ім. І.Огієнка з класним керівником Гарізан Н.І.


 

Працівники бібліотеки провели презентацію "Європа багатолика, єдина, близька, велика". Ми подорожували країнами Європи, в тому числі з літературними героями.

 Мультимедійна презентація розповіла про місце України на мапі Європи, познайомила з цікавими фактами про Європу. Окремо відбулася подорож європейськими країнами разом із літературними героями творів письменників Європи.

                                (Зав. відділу обслуговування Калейчик І.О. з презентацією )

Сподобалась учням пізнавальна подорож-гра "Подорож прапорами Європи".

                                       (Подорож- гру провела бібліограф Мельниченко Т.І.)


                                             Медійна презентація "Євробачення  - 2023".

                                               (Бібліотекар читального залу Бабич О.М.)

 За всю історію участі у пісенному конкурсі українські співаки посідали 1-ше місце в 2004, 2016 і 2022 роках. 2-ге місце посіли Вєрка Сердючка в 2007 році, і Ані Лорак у 2008. 3-тє місце зайняла Злата Огнєвіч в 2013 році.

 Подивились виступ української співачки Alyosha разом з британською зіркою Ребекко Фергюсон. Учні узяли книги для домашнього читання.


 Брусилівська центральна універсальна публічна бібліотека ім. Г.М. Ткаченка Дякуємо за співпрацю викладачу Гарізан Наталії Вікторівні і учням6 Б класу.


 


 

Немає коментарів:

Дописати коментар