понеділок, 6 лютого 2017 р.

День Ангела Оксани

                                    Вітаєм  усіх Оксан з Днем Ангела6 лютого православні християни та греко-католики вшановують пам'ять преподобної Ксенії.


При хрещенні  Оксани хрестяться і нарікають їх ім'ям Ксенія, тому  іменини святкуються в день тієї святої Ксенії, чий день пам'яті доводиться на самий найближчий час після дня народження хрещеної раби Ксенії.

Всього таких днів у році три, коли  Оксани і Ксенії можуть святкувати свої іменини: напередодні Нового року - 31 грудень, 6 лютого і 26 серпня.
Зараз поясню на прикладі, як правильно вибрати саме свій День Ангела.

Наприклад, якщо день народження Оксани / Ксенії доводиться на час з 7 лютого по 25 серпня, то її іменини, або День Ангела будуть святкуватися 26 серпня.
Хто народився з 27 серпня по 30 січня, для тих іменинами буде 31 січня.
Якщо день народження припав на проміжок часу між 1 січня і 5 лютого, то іменини - це 6 лютого.


Що означає ім'я ОКСАНА 

Українська розмовна форма імені Ксенія. Приблизно походить від давньогрецького слова, що означає "ксеніа" - "гостинність". Інші версії - "гостя", "іноземка".

У перекладі із грецького Ксенія - "іноземка", "мандрівниця", "гостя". Покровителькою імені є Ксенія Петербурзька. Якщо говорити про ті якості, які властиві власниці даного імені, це насамперед доброта, чуттєвість, ніжність, вірність. Її чесність стосовно людей вражає навколишніх. Вона завжди рада допомогти ближньому в лиху. 

У дитинстві Оксана справляє враження похмурої й замкнутої дитини. Вона уникає гучних ігор з іншими дітьми, їй більше подобаються настільні ігри, що вимагають уваги й кмітливості. Оксана тримається самостійно, наполегливо домагається бажаного й болісно сприймає спроби хоч у чомусь їй перешкодити. 

Учиться без особливої ретельності, але добре встигає по всіх предметах. Дружить в основному з дівчатками, але своїх таємниць не довіряє нікому. Оксана не впадає в око зовнішністю, тримається скромно, але в мріях будує грандіозні життєві плани. 

Вийшовши заміж, Оксана залишається непередбаченою людиною. Якщо чоловік ненавмисно розбудить її ранком, то в неї може зіпсуватися настрій на весь день. Вона може зненацька захопитися чимсь, почати відвідувати заняття на яких-небудь курсах або займатися в спортивній секції. У відносинах з дітьми здатна виявити безмежне терпіння, займаючись із ними уроками. Намагається перевиховати чоловіка, але, зштовхнувшись із опором, залишає його в спокої. Важко уживается зі свекрухою. 


Ксенія - мила, спокійна й слухняна дитина. Вона добре вчиться, не ледача, акуратна й виконавча, однак занадто чутлива й уразлива, їй не вистачає врівноваженості й стабільності. З роками Ксюша стане чудовою господаркою. 

Це ім'я найкраще підходить Дівам, Козерогам, Близнюкам. Не гармоніює воно з характером таких знаків зодіаку, як Телець, Овен, Лев, Стрілець. 


У народі 6 лютого називають «Оксанин день» й примічають: «Яка Оксана - така й весна».

Немає коментарів:

Дописати коментар