субота, 4 листопада 2017 р.

Медики назвали основні причини поколювання в руках і ногах

Медики назвали основні причини поколювання в руках і ногах: Напевно вам доводилося відчувати поколювання у м'язах або мурашки по шкірі, коли ви довго перебували в незручній позі.

Медики назвали основні причини поколювання в руках і ногахЦе дуже поширене явище, в якому немає нічого страшного.
Однак якщо ви постійно відчуваєте мурашки в руках і ногах, вам потрібно звернути увагу на своє здоров'я. Експерти назвали найбільш поширені причини цього явища.


Защемлення нерва в шиї або спині
Сон в незручній позі або травма під час занять спортом можуть призвести до защемлення нерва в спині.
В результаті це може викликати поколювання в руках і ногах. Ви можете відчувати біль в певному положенні або відчувати, як у вас затікають плечі.
Дуже важливо вчасно вилікувати це нездужання, тому що в майбутньому воно може привести до більш серйозних проблем.
Існують конкретні лікарські препарати, які допоможуть вам впоратися з болем. Ще краще діє фізіотерапія, яка допомагає розслабити проблемну зону і повернути нерв на місце.
Також дуже важливо не намагатися вирішити проблему самостійно за допомогою масажу або фізичних вправ. Ви можете погіршити ситуацію, так що найкраще в цьому випадку - звернутися до лікаря.

Нестача вітаміну B12
Ви відчуваєте мурашки в обох руках і ногах? Це може бути пов'язано з недоліком вітаміну B12 в організмі. Його дефіцит викликає анемію, так як червоні кров'яні тільця не встигають утворюватися в достатніх кількостях.
Якщо це ваш випадок, ви також можете страждати від наступних симптомів:

Втома.
Нудота при фізичних навантаженнях або спробі встати.
Блідість шкіри.
Нездатність зосередитися.
Проблеми з диханням.
Депресія.
Проаналізуйте свою дієту і почніть вносити в неї важливі корективи. В першу чергу, збільшити в раціоні кількість продуктів, багатих вітаміном B12:
М'ясо птиці.
Яловичина.
Морепродукти.
Йогурт.
Яйця.
Молочні продукти.
Баранина.
Печінка.
Тунець
Форель.
Недолік цього вітаміну найчастіше відчувають вегетаріанці або вегани, які дотримуються занадто радикальної дієти.
Це ваш випадок? Ви нещодавно змінили раціон харчування і вже страждаєте від дискомфорту? Тоді включіть в свій раціон наступні продукти:

Зернові продукти (включаючи зернові батончики).
Сир тофу.
Сою та її похідні.
Лактозу в порошку.
Тунельний синдром зап'ястя
Ви проводите багато часу зі смартфоном в руках або за комп'ютером?.. Повторювані рухи і вібрації можуть викликати стиснення нерва в зап'ясті, так званий тунельний синдром і мурашки в руках.

Ось що ви можете зробити:
Давайте рукам відпочити кожні 30 хвилин або щогодини. Під час перерви обертайте руками, стискайте і розтискайте пальці.
Якщо це можливо, зробіть кілька вправ на розтяжку плечей, щоб розслабити руки повністю.
Переконайтеся, що ви сидите в правильному положенні. Якщо ви працюєте за столом, тримайте руки в правильному положенні. Також використовуйте стіл правильної висоти — ні занадто низький і ні надто високий, і зручний стілець.

Діабет
Якщо ви страждаєте від діабету, преддиабета або несприйнятливості інсуліну, стежте за рівнем глюкози в крові. Справа в тому, що надлишок глюкози в крові токсичний для нервової системи і викликає мурашки в руках і ногах.
Ця токсичність також розвивається при діабетичній нейропатії, не вилікуваним вчасно.
Якщо ви страждаєте від діабету, рекомендується:
Час від часу проводити експертизу A1C (гликолизированного гемоглобіну), яка вкаже реальний рівень глюкози в твоїй крові за останні 3 місяці.
Контролювати свій стан, щоб уникати різких стрибків рівня глюкози в крові.
Харчуватися здоровою і збалансованою їжею.
Виконувати фізичні вправи, які зміцнюють м'язи.

Гіпотиреоз
При порушенні роботи щитовидної залози ви можете відчувати поколювання у м'язах, сильну втому, чутливість до холоду, збільшення ваги, сухість шкіри і випадання волосся.
Ви помітили у себе всі ці симптоми в останні кілька місяців? Якщо це так, зверніться до лікаря якомога швидше, так як без відповідного лікування проблема буде тільки посилюватися.
Лікар повинен буде взяти у вас аналіз крові, щоб перевірити стан щитовидної залози. Щоб уникнути ускладнень у майбутньому, дотримуйтесь порад лікаря.

Розсіяний склероз
Склероз частіше вражає жінок, ніж чоловіків, особливо у віці між 20 і 40 роками. Проблема в тому, що досі ніхто не розуміє причину цього явища.
Найчастіше він супроводжується наступними симптомами (крім мурашок в руках і ногах):
Порушення рівноваги.
Оніміння кінцівок.
Порушення рухливості рук і ніг.
Порушення зору.
Свербіж і печіння.
Труднощі з концентрацією.
Якщо поколювання в руках і ногах пов'язано з розсіяним склерозом, вам потрібно негайно звернутися до лікаря. Мурашки пов'язані з тим, що робота деяких органів порушена. Ви не зможете позбавитися від цього симптому, не вилікувавши інші. Якщо ви давно страждаєш від мурашок по шкірі і поколювання в руках і ногах, проаналізуйте проблему і зверніться до лікаря за порадою.

Немає коментарів:

Дописати коментар