субота, 4 листопада 2017 р.

38 років це фото було для неї найбільшим скарбом. Але, виявилося, що таке ж фото зберігає ще одна жінка...До сліз!

38 років це фото було для неї найбільшим скарбом. Але, виявилося, що таке ж фото зберігає ще одна жінка...До сліз!

Вона просто ангел!

Аманда Скарпинаті — молода красива жінка з Нью-Йорка, любить життя і своїх незліченних друзів. Але, завдяки пластичній хірургії, ніхто не знає, що трапилося з нею 38 років тому, коли вона була ще малою. Все, що врятувало її тоді, — мерехтлива надія і одна фотографія.
У 1977 році Аманді було всього три місяці. Батьки поклали її на диван, поставивши на підлогу паровий випарник з киплячою водою. Вийшовши на секунду з кімнати, вони почули крики: Аманда скотилася з дивана прямо в гарячу воду. З жахливими опіками дитину доставили в медичний центр Олбані.
Там дівчинка зустрічає людину, яка назавжди залишиться в її серці.
Медсестра Сьюзен Бергер робить для пацієнтки набагато більше, ніж має. Вона доглядає за дівчинкою з щирою турботою і самозабуттям, постійно носить її на руках, заспокоює і смішить, коли та починає плакати.
Карл Говард зробив цю фотографію після операції. Маля щільно перебинтована, але в її очах сяє спокій і умиротворення — результат турботи добрих рук медсестри. В майбутньому це фото стане по-справжньому скарбом для Аманди.
Після виходу з госпіталю дівчинку чекали нові перешкоди. Над Амандою глумилися і всіляко знущалися з-за її шрамів. Щодня вона приходила додому зі сльозами. Принижена образами, вона діставала фотографію тієї медсестри, ім'я якої навіть не знала. «Я дивилася на неї, розмовляла з нею. Хоч я й гадки не мала, хто вона. Мені одразу ставало легше, дивлячись на жінку, яка так піклувалася про мене, так любила», — розповідає Аманда.
В 18 років, після кількох пластичних операцій, безнадійна пацієнтка практично позбавляється від шрамів. Незважаючи на це, вона вирішує знайти ту добру незнайомку на фотографії. Аманда пише свою історію в Facebook в надії на те, що хто-небудь допоможе їй відшукати медсестру.
За перші 12 годин її пост побачили 5000 чоловік.
Колишній колега дізнається на фотографії Сьюзен, і дві жінки нарешті зустрічаються після довгих 38 років. Побачивши улюблену медсестру, Аманда розплакалася і кинулася їй на шию. «Ти існуєш!» — повторювала дівчина.
Сьюзен, звичайно ж, не могла забути свою маленьку пацієнтку. «Вона була такою хороброю. Я пам'ятаю, як довго тримала її на руках, — розповідає медсестра. — Вона була дуже спокійною і довірливою, і це було так незвично, адже малятку довелося пережити дуже складну операцію».
Сьюзен була вражена почуттям вдячності Аманди. «Я така зворушена! — говорить вона в сльозах. — Вона весь час зберігала цю фотографію».
Журналісти запитали Аманду, стане їхня зустріч початком довгої дружби, на що дівчина відповіла:
 «Ми були друзями ще до нашої зустрічі! Вона просто не знала!»

Немає коментарів:

Дописати коментар