вівторок, 24 жовтня 2017 р.

Тест як тримаєте чашку

Вважається, що у всіх є звички, передає Ukr.Media. Наша поведінка характеризує нас. Сором'язлива людина, наприклад, завжди буде намагатися схрестити руки, нібито таким чином він ховається від оточуючих людей.
Ми пропонуємо вам пройти цей тест і дізнатися цікаві факти про вашої особистості відповідно до того, як ви тримаєте чашку. Якщо ви хочете дізнатися, як це впливає на вашу особистість, виберіть свій варіант!
Якщо ви вибрали:
1:
Ви - самовпевнена і злегка нарциссическа людина. Ви завжди очікуєте від життя кращого. Навіщо звинувачувати вас за це? У вас відмінний смак і лідерські якості.
2:
Ви дуже ніжна і вразлива людина. У будь-якому віці ви відчуваєте себе маленькою дитиною, якій потрібна турбота і підтримка. Відносини з половинкою важливі для вас. Ви даєте йому / її любов і очікуєте того ж.
3:
Ви спокійний і розумний чоловік. Дуже складно змусити вас вийти з себе, тому деякі називають вас «сталева леді». Однак вони помиляються! Ви просто не хочете даремно витрачати свої емоції і нерви. Ці якості завжди допоможуть вам перемагати.
4:
Ви живете спокійно більшу частину часу. Ви не звикли турбуватися даремно, тому багато хто вважає, що ви людина байдужа. Ви цінуєте комфорт і веселощі. Ви ніколи не відмовитеся від пригод, оскільки вам подобаються цікаві враження.

Немає коментарів:

Дописати коментар