вівторок, 10 лютого 2015 р.

Приворотська сільська бібліотека розповідає

День пам'яті героїв КрутКоли Магомет забуває прийти  до гори, гора іде до Магомета, так  вирішила бібліотекар Приворотської сільської бібліотеки,  взявши під руку книги і пішла до школи, де  організувала виставку під назвою «І біль, і сум, і вічна  слава» до Дня памяті героїв Крут.
 Учням 7-го класу вчитель історії Сливка Л.М. розповіла  про події бою під Крутами, а бібліотекар Гаєвська Т.М. доповнила розповідь і ознайомила учнів з книжковою виставкою. 29 січня цього року виповнюється 97 річниця Крутянського бою — події, що набула для українського народу символічного значення. Крути стали легендою, символом героїзму та жертовності молодого покоління в боротьбі за незалежну Україну
Ця героїчна й водночас трагічна подія знаменувала початок нової епохи національного пробудження українців, усвідомлення нашого права жити на власній землі та святого обов’язку — боронити її.
 У сільській бібліотеці  також оформлено виставку - пам'ять, - розповіла Тетяна Миколаївна, книги з якої можна брати до дому, для читання у сімейному кругу.
 Пам’ять про молодих героїв невмируща. Вічна їм слава.

Немає коментарів:

Дописати коментар