пʼятниця, 24 січня 2014 р.

95 років Акту злуки: постаті і уроки

У Брусилівській районній бібліотеці для слухачів «університету третього віку», що діє при територіальному центрі соціального обслуговування  Брусилівського району був проведений бібліографічний огляд «95 років Акту злуки: постаті і уроки», присвячений 22 січня 2014 року з нагоди Дня Соборності та Свободи України.
Завідувач відділу обслуговування читачів районної бібліотеки І.О. Калейчик розповіла про нові видання, автори яких висвітлюють події тих часів, проводять історичні розвідки, наводять нові факти. Звісно, присутні на заході не оминули подій, які відбуваються сьогодні у нашій країні.  Спрямувати зусилля на пошук спільного бачення кращих перспектив України – ось метод вирішення ситуації, якій підтримують слухачі «університету третього віку», мудрі та досвідчені люди з активною життєвою позицією. «Соборність – це єдність і злагода» - таким є урок минулих і сьогоденних подій.
         Наприкінці заходу його учасники домовились про подальшу співпрацю в реалізації планів роботи «університету третього віку» та співпрацю з районною  бібліотекою.
 

Немає коментарів:

Дописати коментар