четвер, 4 квітня 2013 р.

Бібліотекарі нашого району
Знайомтесь! Бібліотекар  с. Хомутець Брусиловського району, Прокопенко Вадим, створив свій інформаційний портал « Інформаційний портал Брусилова та Брусилівського району»  http://brusilov.info/  а в тому порталі є ще блог « Бібліотекарі» http://brusilov.info/blogs/b-bl-otekar/sem-nar-03-04-2013.html  , в якому розмістив   матеріали для бібліотекарів з семінару 03.04.2013, що проходив у нашій бібліотеці. На даний час, Вадим робить інвентаризацію  фонду своєї бібіліотеки в електронному варіанті.
Методисти Житомирської обласної бібіліотеки говорили що в Житомирській області діє тільки один блог сільської бібіліотеки. Шановні методисти, то Ви ще не знали Брусилівський народ... 

7 коментарів:

 1. З Брусилівським народом познайомилися завдячуючи блогу
  "Бібліотечна муза". А Вадимові Прокопенко бажаємо лише здоров'я та творчого натхнення.

  ВідповістиВидалити
 2. Чоловік - бібліотекар зараз рідкість, тож бажаємо Прокопенко Вадиму терпіння, наснаги та багато читачів

  ВідповістиВидалити
 3. Дійсно чоловіків - бібліотекарів мало, у нашому районі лише троє, але і ті так-би мовити, "з вусами". Вони наша гордість!

  ВідповістиВидалити
 4. Оксано, мої очі не помиляються? У Вашому районі дійсно є чоловіки-бібліотекарі? Досить дивно, що я, методист (попіл на мою голову) до цього часу вважала, що їх усього двоє - Пивоваров Вадим Андрійович (заст. директора ЖОУНБ) та Зубрицький Микола Олександрович (директор Володар-Волинської ЦРБ). Деякий час тому до їхньої кампанії приєднався Василь Марцельович Врублевський. Я знаю, що по бібліотеках є чоловіки: завгоспи, водії, програмісти, директори... А ось бібліотекарі?... Розкажіть докладніше.

  ВідповістиВидалити
 5. Я ЗАРАЗ ВИКОНАЮ ФІНАНСОВО ЗОБОВЛЕНО ПОЗИЦІЇ, ЯКУ Я ОТРИМАВ В LFDS. Я хотів би довести це до відома громадськості про те, як я вступив у контакт з паном Бенджаміном після того, як я втратив роботу і мені відмовили в позиці фінансова установа завдяки моєму кредитному рейтингу. Я не міг платити гонорар своїм дітям. Я відставав від рахунків, яких збирався викинути з дому через неможливість оплатити оренду житла. Саме в цей період мої діти були забрані у мене прийомною сім’єю. Потім я вирішив шукати кошти в Інтернеті, де я втратив 3670 доларів, які я позичив у друзів, і які я зірвав двома компаніями, що займаються позиками. Поки я не прочитав про: позику в Інтернеті (247officedept@gmail.com) десь в Інтернеті, все одно не переконав через те, що я пережив, поки мій родич, який є духовенством, також не повідомив мені про поточну схему позики в дуже низька відсоткова ставка 1,9 %% і прекрасні умови погашення без штрафу за невиплату платежу. У мене немає іншого вибору, ніж також зв’язатися з ними, що я зробив через текст + 1-989-394-3740, і містер Бенджамін відповів мені у відповідь. Цей день був Я найкращим і найкращим днем ​​у своєму житті, про який ніколи не можна забути, коли я отримати кредитне попередження в розмірі 400 000,00 доларів США суми позики, на яку я подав заявку. Я ефективно використав позику для погашення боргів та започаткування бізнесу, і сьогодні я та мої діти такі щасливі та задоволені. Ви також можете зв’язатися з ними електронною поштою: (247officedept@gmail.com) Довідкова лінія WhatsApptext: + 1-989-394-3740 Чому я це роблю? Я роблю це, щоб врятувати якомога більше тих, хто потребує позики, щоб не стати жертвою шахрайства в Інтернеті. Дякую і Бог благословить вас усіх, я Олександр Артем з горизонту парку до нашої ери, Україна.

  ВідповістиВидалити