понеділок, 13 лютого 2017 р.

Як святкують День Святого Валентина

                             Як святкують День Святого Валентина


У Парижі розміщують електронні табло, на яких 14 лютого всі закохані можуть передати один одному ніжні слова,

     За кілька днів до свята Італійські магазини  прикрашаються величезною кількістю всіляких цукерок. Власне, і дарувати закоханим прийнято солодощі - вважається, що чим більше цукерок подарують, тим міцнішим буде кохання.

    У Турині наречений і наречена оголошували всім про свої заручини саме в День усіх закоханих - ця старовинна традиція збереглася й донині.

     Популярними подарунками на Валентинів день в Англії вважаються солодощі у вигляді сердечок, мя'кі іграшки, особливо плюшеві ведмедики Teddy, і незмінні листівки - валентинки.

      Чолвіки й діти в Австрії в цей день подарунків не отримують, вся увага спрямована тільки на жінок. Австрійці зробили День усіх закоханих чимось на зразок дня, коли чоловіки обдаровують своїх коханих шоколадними цукерками, квітами й прикрасам.

      З особливим нетерпінням чекають цього дня незаміжні дівчата в Голландії, адже 14 лютого не вважається непристойним  самій освідчитися коханому.

    А в Німеччині 14 лютого ще й прикрашають психіатричні лікарні яскраво - червоними стрічками, а в каплицях проводять богослужіння, оскільки святого Валентина німці вважають покровителем не закоханих, а душевнохворих.

     Саудівськак Аравія - єдина у світі країна, де це свято офіційно заборонене.

Немає коментарів:

Дописати коментар