пʼятниця, 28 серпня 2015 р.

День Незалежності у бібліотеці
Святкування головного свята країни – Дня Незалежності, завжди в полі зору працівників бібліотек. На районному святі присвяченому  Дню Незалежності України Брусилівська районна  бібліотека приймала участь у творчому конкурсі виготовленні квіткової експозиції  своїми руками, запропонувавши експозицію «Щастя у твоїх руках».Щодня кожен з нас робить свій власний вибір, великий чи маленький, свідомо чи несвідомо (набагато краще, коли ми робимо це свідомо і беремо на себе відповідальність за наше рішення).
Ми обираємо те чи інше, а наслідки нашого вибору стають частиною нашого життя і з часом вони змінюють нас. Ті рішення, які ми приймаємо, той вибір, який ми робимо, може назавжди змінити нас, наш світогляд і все наше життя. Вибір у твоїх руках і ніхто не може зробити його замість тебе! Вибір добра і зла, вибір життя і смерті, благословіння і прокляття, любові і ненависті - все це в твоїх руках. Ти обираєш – бути щасливою людиною, чи навпаки, ти обираєш залежати від зовнішніх обставин, що є в цьому світі і усвідомлювати своє нещастя. Щастя – це вибір, навіть, якщо навколо нас не все так, як того бажається. Ти приймаєш рішення бути щасливим, а потім приходять відповідні відчуття і настрій. Саме ти обираєш – бути хорошою людиною, яка живе заради Бога, добра і любові, чи зосередитися на своєму житті і бути егоїстом, душа якого висихає, від недостатку радості, миру, любові і дружби. Ти обираєш – бути алкоголіком, курцем чи наркоманом, чи вести здоровий спосіб життя, зберігаючи своє тіло і душу від руйнації, бо всі ці речі приносять лише біду, хвороби і смерть. Ніхто не заливає в твоє горло диявольський напій (горілку) і ніхто не пхне до твого рота смердючу сигарету. Саме ти обираєш цю отруту, за свої ж гроші купляючи хвороби і пришвидшену смерть. Яке безглуздя! Ти обираєш – чи буде твоя сім'я оазисом любові, порозуміння, радості і щастя, чи ж вона буде нагадувати тобі клітку зі звіром-чоловіком, або звіром-дружиною. В твоїх руках щастя або нещастя твоєї сім'ї! Від твого вибору і рішення залежить твоя професія, інтелектуальний розвиток, фінансовий статок, сімейне щастя, душевний і фізичний стан.
Зрозуміти, що для тебе щастя ще за життя, дуже важливо. Щоб не шкодувати про згаяний час і можливості...

На даний час життя нашої країни у наших руках, і саме нам вирішувати віддати України у чужі руки, чи захищати її від руйнування і розмежування, саме нам вирішувати долю України.

На нашій композиції земля, що знаходиться у наших руках, розміщена на вінку сплетеному з чорнобривців та хмелю.


 Чорнобривці символ України. Чорнобривці – символ синівської чоловічої сили, святості, чистоти, хлоп’ячої краси й добра. Діти ж пов’язують ці квіти з образом матері,  для них це символ отчого дому, материнської любові.
Україну вважають батьківщиною чорнобривців. Тут їх люблять і цінують по-особливому, здавна вони є символом матері й батьківщини, про них складають легенди, вірші, пісні.


ХМІЛЬ - досить багатозначний символ: в ньому - і родючість всього живого, і буяння всього молодого, і гнучкість розуму, і хоробрість та відвага.
Чорнобривці і хміль сплетені разом говорять, що буде жити Україна, країна щастя і добра.
На гордість,  на щастя народу, на славу.
Міцній, Україно, цвіти – розквітай!

Готуючись до святкування Незалежності України у Брусилівській  районній бібліотеці був проведений інформ-реліз  «Україно, люба ненько!»,у читальному залі була розміщена постійно діюча книжкова виставка «Ти будеш жити Україно, країно щастя і добра», на абонементі інформаційна виставка «Історія України: сучасне бачення», бібліограф провела з читачами бібліотеки  бесіду «Інформаційний простір України», представивши історичні матеріали становлення  держави та сьогодення.
Невід’ємною  частиною святкування Незалежності - є святкування Дня Держа́вного Пра́пора Украї́ни. До Дня державного свята України, присвяченому одному з ії державних символів — Прапора України, у бібліотеці  пройшла інформаційна година «Величний день державного Прапора України», бесіда «Державний прапор України – символ віри та надії» та інформаційний калейдоскоп «Державні та національні символи України».

Творчо, цікаво і яскраво Бусилівська районна бібліотека відсвяткувала Державне свято – День Незалежності України та День Державного Прапора.Немає коментарів:

Дописати коментар